Drobečková navigace

Úvod > O nás > Reference

Reference

Poděkování fotografce

Děkujeme fotografce a mamince našeho žáčka, paní Kocourkové za krásné fotky nejen na náš web.

Jindřiška Kocourková foto.jpg

 

Poděkování od paní Brabcové 

3.9.2023

Zdravíme kolektiv školky na prahu nového školního roku,

rádi bychom poděkovali paní ředitelce Lužové za její vstřícnost a pochopení, se kterou řešila každou situaci, za laskavost a příjemnou atmosféru, kterou celá školka oplývala od doby, kdy ji začala navštěvovat naše první dcera.

Pobyt ve školce obecně nebývá vždy pro děti jednoduchý, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti uplakaných rán, kdy dříve s Alžbětou a teď i s Amálkou snídá celá armáda plyšáků, aby se před odchodem vybral ten nejudatnější, nejroztomilejší, nejchlupatější atd., který ji bude doprovázet. Díky důvěře ve Vaši práci, ve Vaši starostlivost a péči, kterou od Vás přejali i ostatní paní učitelky a pan učitel, jsem následně mohla v zaměstnání fungovat naplno a nemusela jsem se neustále trápit myšlenkou, co se s naším uplakaným dítětem děje. Děkujeme!

Jsme velmi potěšeni, že ve Vaší funkci bude pokračovat paní učitelka Smékalová. Jistě se nového úkolu zhostí s odhodláním a pečlivostí sobě vlastní a, jak jistě všichni doufáme, zachová vše dobré, co pomáhá našim dětem citlivě přejít z batolete k předškolákovi. Přejeme Vám spoustu sil a nápadů!

S pozdravem a přáním krásného sklonku léta Brabcovi.

Pí. Brabcová.pdf

 

Poděkování od paní Jedynakové

20.3.2023

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za výbornou předškolní přípravu mého syna Matyáše Hejla. 

Jeho předškolní výuka probíhala v mateřské školce v Suchonicích. Nyní navštěvuje základní školu Řezníčkovu v Olomouci a je znát, že jeho předškolní vyučování nebylo nijak zanedbáno, a to i přes koronavirovou pandemii. Je patrné, že u vzdělávání syna byla předškolní příprava zvládnuta na výbornou, jak z didaktického, tak i metodického hlediska - zná cviky na uvolnění ruky, dokáže rozeznat různé odstíny barev, pozná geometrické tvary, rostliny, živočichy a má i matematické základy. Dále je znatelné, že mateřská školka dbá na rozvoj logického myšlení. Vyučující ve školce kladli také důraz na samostatnost dětí. V dnešní nelehké době je důležitá i ohleduplnost k ostatním spolužákům a kamarádství, což Matyášek zvládá na výbornou. 

Rozhodně jako rodiče nelitujeme toho, že jsem každý den syna vozili z Olomouce do Vaší mateřské školky. Stále se nám potvrzuje, že to byla správná a velmi přínosná volba. Maty má na školku, kamarády a milé paní učitelky krásné vzpomínky. Velké díky úžasnému panu učiteli, nenahraditelné paní Sojkové a především paní ředitelce Janě Lužové, díky které vždy a vše perfektně fungovalo. 

Bylo nám ctí Vaši školku navštěvovat.

Děkujeme a přejeme krásný den.

S pozdravem,

Renáta Jedynaková a Miloš Hejl.

Maty Hejl.pdf